Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
GOvoorelkaar

Sfeer en Gezelligheid

Wij zoeken vrijwilligers om onze bewoners een gezellige middag te bezorgen. Onder het genot van een kopje koffie of thee ondernemen we een wisselend activiteitenprogramma op de vrijdagmiddag. Van bewegingsactiviteiten tot samen bakken, van handwerken tot muziek, van natuur beleven tot film en dia’s kijken, van dans tot bloemschikken enzovoorts. Voor de vrijdag zijn wij nog op zoek naar vrijwilligers die mee willen helpen. Wat ga je doen……….. - Bewoners ophalen in hun appartement en weer terugbrengen na de activiteit - Voorbereiden van de activiteiten, ondersteunen bij de activiteit waar nodig. - Aankondigen van de activiteit in huis, indien nodig een aanmeldlijst verzorgen - Samen met de collega’s van welzijn meedenken van het activiteiten-aanbod. - Zorgen voor middelen, materialen, collega-vrijwilligers en misschien gasten van buitenaf Wanneer……. Op vrijdagmiddag van 13.30 tot ca. 16.00 uur. Kun je bijvoorbeeld maar op 1 dag of niet elke week? Meld je dan ook gewoon aan, en samen kijken we naar de mogelijkheden.
Lees meer
Structureel

Oude-Tonge

Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Creativiteit & muziek

Beschrijving

Wij zoeken vrijwilligers om onze bewoners een gezellige middag te bezorgen. Onder het genot van een kopje koffie of thee ondernemen we een wisselend activiteitenprogramma op de vrijdagmiddag. Van bewegingsactiviteiten tot samen bakken, van handwerken tot muziek, van natuur beleven tot film en dia’s kijken, van dans tot bloemschikken enzovoorts. Voor de vrijdag zijn wij nog op zoek naar vrijwilligers die mee willen helpen.

Wat ga je doen………..
- Bewoners ophalen in hun appartement en weer terugbrengen na de activiteit
- Voorbereiden van de activiteiten, ondersteunen bij de activiteit waar nodig.
- Aankondigen van de activiteit in huis, indien nodig een aanmeldlijst verzorgen
- Samen met de collega’s van welzijn meedenken van het activiteiten-aanbod.
- Zorgen voor middelen, materialen, collega-vrijwilligers en misschien gasten van buitenaf

Wanneer…….
Op vrijdagmiddag van 13.30 tot ca. 16.00 uur. Kun je bijvoorbeeld maar op 1 dag of niet elke week? Meld je dan ook gewoon aan, en samen kijken we naar de mogelijkheden.

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 2 tot 4 uur

vrijdag

Locatie

Oude-Tonge

Impact

Voor wie

Ouderen

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Zorg
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Creativiteit & muziek
Team Coordinatoren
85% profielsterkte

Over Team Coordinatoren

Binnen CuraMare werken wij met veel plezier met vrijwilligers! De vrijwilligers zijn voor ons het plusje in de organisatie. Op de ouderenzorg-locaties en in ons ziekenhuis zijn vrijwilligers niet meer "weg te denken". De extra ondersteuning, de glimlach en gezelligheid die vrijwilligers bieden wordt iedere dag zeer gewaardeerd.

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Team Coordinatoren is ingeschreven op GOvoorelkaar sinds 03-03-2021
  • Meerdere positieve matches gemaakt