Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
GOvoorelkaar

PR (sociale media) - ICT

Heeft u kennis van diverse sociale media platformen; Bent u creatief en heeft u een passie voor het creëren van content? We zoeken iemand die zich bezighoudt met onze sociale media, nieuwsbrieven maakt en onze website onderhoudt. Uw rol: • Het bedenken, ontwerpen en maken van sociale media content voor Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, LinkedIn, Twitter, etc. • Het bedenken, ontwerpen en maken van nieuwsbrieven, flyers en folders • Het (her)schrijven van teksten • Het maken van filmpjes en mooie foto’s met uw mobiel • Het onderhouden van onze website (aanpassen van nieuws/informatie) Sociale vaardigheden: U bent maatschappelijk betrokken, heeft het hart op de goede plaats, kunt goed samenwerken en voelt zich aangesproken door de missie van Stichting Misa. Tijdsbesteding: Minimaal 4 uur per week (in overleg afhankelijk van uw wensen). Beschikbaarheid op de maandagen en/of vrijdagen tussen 12 en 19 uur gewenst. Wat wij bieden: • Een multiculturele werksfeer • De mogelijkheid om deel te nemen aan diverse activiteiten • Deelname aan regelmatige vergaderen en overleggen • De mogelijkheid om op de korte of lange termijn vrijwilliger in het bestuur te worden. Over de organisatie: Stichting Misa is een vrijwilligersorganisatie die mensen ondersteunt in zowel Nederland als de Democratische Republiek Congo. In Nederland hebben wij als voornaamste doel om kwetsbare groepen (denk aan kinderen of vrouwen met een migratieachtergrond) te helpen participeren in de samenleving en de sociale cohesie te vergroten tussen verschillende bevolkingsgroepen. Dit doen wij door het geven van advies of voorlichting en het organiseren van activiteiten, zoals taallessen, naailessen, buurtbijeenkomsten en vakantie-activiteiten voor de jeugd. Uitkeringsgerechtigde: Een uitkeringsgerechtigde vrijwilliger komt door de aangeboden vrijwilligersvergoeding NIET in conflict met de reglementen van de uitkering (bij twijfel is verduidelijking mogelijk). Lijkt dit je leuk? Neem contact met ons op via [e-mailadres verborgen]. Neem daarnaast een kijkje op onze website [website verborgen]/! (Voor Goeree-Overflakkee: Je kan dit werk online doen)
Lees meer
Structureel

Den Bommel

Computerhulp & ICT
Marketing & communicatie
Media & design

Beschrijving

Heeft u kennis van diverse sociale media platformen; Bent u creatief en heeft u een passie voor het creëren van content? We zoeken iemand die zich bezighoudt met onze sociale media, nieuwsbrieven maakt en onze website onderhoudt.

Uw rol:
• Het bedenken, ontwerpen en maken van sociale media content voor Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, LinkedIn, Twitter, etc.
• Het bedenken, ontwerpen en maken van nieuwsbrieven, flyers en folders
• Het (her)schrijven van teksten
• Het maken van filmpjes en mooie foto’s met uw mobiel
• Het onderhouden van onze website (aanpassen van nieuws/informatie)

Sociale vaardigheden:
U bent maatschappelijk betrokken, heeft het hart op de goede plaats, kunt goed samenwerken en voelt zich aangesproken door de missie van Stichting Misa.

Tijdsbesteding:
Minimaal 4 uur per week (in overleg afhankelijk van uw wensen). Beschikbaarheid op de maandagen en/of vrijdagen tussen 12 en 19 uur gewenst.

Wat wij bieden:
• Een multiculturele werksfeer
• De mogelijkheid om deel te nemen aan diverse activiteiten
• Deelname aan regelmatige vergaderen en overleggen
• De mogelijkheid om op de korte of lange termijn vrijwilliger in het bestuur te worden.

Over de organisatie:
Stichting Misa is een vrijwilligersorganisatie die mensen ondersteunt in zowel Nederland als de Democratische Republiek Congo. In Nederland hebben wij als voornaamste doel om kwetsbare groepen (denk aan kinderen of vrouwen met een migratieachtergrond) te helpen participeren in de samenleving en de sociale cohesie te vergroten tussen verschillende bevolkingsgroepen. Dit doen wij door het geven van advies of voorlichting en het organiseren van activiteiten, zoals taallessen, naailessen, buurtbijeenkomsten en vakantie-activiteiten voor de jeugd.

Uitkeringsgerechtigde:
Een uitkeringsgerechtigde vrijwilliger komt door de aangeboden vrijwilligersvergoeding NIET in conflict met de reglementen van de uitkering (bij twijfel is verduidelijking mogelijk).

Lijkt dit je leuk? Neem contact met ons op via [e-mailadres verborgen]. Neem daarnaast een kijkje op onze website [website verborgen]/!
(Voor Goeree-Overflakkee: Je kan dit werk online doen)

Praktische informatie

Tijd

Maandelijks 5 tot 5 uur

Locatie

Den Bommel

Bijzonderheden

Geschikt voor MaS

Impact

Voor wie

Kinderen & jongeren

Nieuwkomers & vluchtelingen

Volwassenen

Ouderen

Impactgebied
Belangenbehartiging & goede doelen
Onderwijs & educatie
Sociaal & welzijn
Categorie
Computerhulp & ICT
Marketing & communicatie
Media & design
Mamy

Mamy

100% profielsterkte
  • Deze hulpvraag is gecheckt door de helpdesk
  • Mamy is ingeschreven op Zorgzaam010 sinds 22-07-2016
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • Aanbeveling ontvangen